20 Fakte interesante që nuk i dini për seksin!

4 Min Lexim
20-fakte-interesante-qe-nuk-i-dini-per-seksin

Të dhënat që do të lexoni janë të shënuara në Librin Guines… Ata janë krejtësisht të çmendura dhe mund të lë përshtypje të madhe juve!

#1 Penisi më i vogël në botë

Njeriu që mban rekordin ka kërkuar të mbetet anonim, kuptohet pse, penisi i tij ishte vetëm 99mm… 😢

#2 Babai më i vjetër

Ai është në Indi dhe është babai më i vjetër. Në të vërtetë, kishte fëmijën e tij të 21 në moshën 90 vjeç.

#3 Gjoksi më i madh

12 Fakte interesante për gjoksin e Femrave

20 Fakte interesante që nuk i dini për seksin!

Gjoksin i saj është është 178cm… Janë gjinjtë më të mëdha natyrore në botë dhe ky rekord mbahet në SHBA nga Norma Stitz.

#4 Gruaja me më shumë fëmijë në botë

Në moshën 40 vjeçare, kjo grua kishte 69 fëmijë… 👩‍👧‍👧

#5 Prostitutat më të vjetra

Po, prostituta më e vjetër në botë është 80 vjeç!

#6 Mbledhja më e madhe e materialeve porno

Daniel Gluck është një qytetar amerikan, i cili ka më shumë se 500 kuti të plota me fotografi, filma, revista dhe sende të tjera pornografike. Një koleksion qesharak… 😂

#7 Virgjëria më e shtrenjtë

Natalie Dylan, një kaliforniane e re ka nxjerrë në ankand virgjërinë e saj për 3.8 milion dollarë, por më pas pranoi ofertën më të lartë.

#8 Penisi më i fortë në botë…

Mo Ka Ëang, një banor i Hong Kongut ka ngritur 113 kg në me anë të penisit të tij… 🍆

#9 Babai 867 fëmijë

Moulay Ismail, Sulltan i Marokut në shekullin e shtatëmbëdhjetë ishte babai i 867 fëmijëve.

#10 Orgjia më e madhe në botë

250 çifte kanë bërë dashuri në të njëjtën kohë në Japoni transmeton Faktike.com

LEXO EDHE: 32 Fakte dhe Rekorde botërore të Seksit

#11 Vagina më e gjerë

Anna Sëan (1846-1888) është e njohur për vaginën e saj mbresëlënëse… Me diametër 48 cm e gjerë 12.

#12 Penisi më të gjatë

Roberto Esquivel Cabrera ka një penis 45 cm të gjatë.

#13 Masturbimi më i gjatë

Masanobu Sato, një i ri japonez e ka çuar masturbimin në 9:58 minuta.

#14 Numri më i madh i partnerëve në një akt të vetëm

Lisa Sparxxx është një aktore filmash porno. Ajo kishte 919 partnerë në një ditë të vetme… 🕳️

#15 Vagina më muskuloze

Tatiata Kozhevnikova ngriti me sukses 14 kg me vaginë e saj.

#16 Qimet pubike më të gjata

Maoni Vi ka një qimeve pubike me gjatësi 70 cm…

#17 Sasia më e madhe e spermës së gëlltitur…

Michelle Monahan gëlltitur 1 litër spermë në 1991.

#18 Nëna më e re në botë

Nëna më e re ka qenë Lina Medina, 5 vjeç. Ajo jetoi në Peru në ’30 e askush nuk e dinte kush ishte babai…

#19 Derdhja më e gjatë (në distancë)

Derdhja e Horst Schultz shkoi në 5.71 metra.

#20 Orgazma më e gjatë

Po, ajo zgjati 43 sekonda!Faktike.com

Shpërndaje artikullin