VIDEO: Gruaja me gojën më të madhe në botë

Video Gruaja Me Gojen Me Te Madhe Ne Bote 1
Video Gruaja Me Gojen Me Te Madhe Ne Bote 1

Kjo grua mendon se e ka gojën më të madhe në botë. Ka thënë se fytyra e saj e bëri të famshme në TikTok, duke u ndjekur nga 1 milion ndjekës.

@samramsdell5

Reply to @hopt690 if I really wanted to I can prob eat the entire thing in 2 bites 😬

♬ original sound – Sam Ramsdell

Kjo është 30 vjeçarja Samantha Ramsdell, e cila gjatë pandemisë u bë e njohur nëpër rrjetet sociale për shkak të videove që publikonte vet ajo.

Samantha jeton në Connecticut të SHBA-ve. Në një video të saj ajo pohon se e ka gojën më të madhe në botë duke e kaluar edhe rekordin e Librit Guinness.

LEXO EDHE: 20 Sekrete duhet t’i dini për puthjen

“Në TikTok krijova llogari në vjeshtë 2019 por nuk isha e rregullt me publikime të videove deri në Prill të vitit 2020, atëherë kur u goditëm nga pandemia. Fillova të marr popullaritet gjatë mbylljes së pandemisë. Krijova shumë video argëtuese si dhe këndova parodi të ndryshme. Secila video që përmbante fytyren time e sidomos gojen, bëhej virale shumë shpejt” – theksoi ajo për NY Times transmeton Faktike.com

@samramsdell5

Reply to @brenna_62 super normal bite of a meatball sub from planet pizza 😬 #mukbang SOOO GOOD 7.5/10

♬ Cry Baby (feat. DaBaby) – Megan Thee Stallion

Ajo shtoi se këto video i sollën edhe të holla. Samantha spjegon: “TikTok i paguan krijuesit në bazë të numrit të shikimeve e që është 0.3 centë për 1.000 shikime. Kështu nuk duket shumë por disa nga videot e mija më të shikuara kanë nga 50 milionë shikime. Nëse bëni llogarinë i bie që të ardhurat e mija janë të kënaqshme.”

Samantha e pranon se goja e saj është arsyeja për popullaritetin e saj online. Ajo thotë se edhe shumë yje të botës e kanë gojën e madhe si: Steven Tyler, Mick Jagger, Alanis Morrissette.

Ky është kanali i saj në Youtube ku mund të i shihni të gjitha videot e saj.Faktike.com